Řekli o nás

Milý Michale a Davide,
strávili jsme s manželkou a naším synem Martinem krásný týden ve vaší zemi. Náš syn se zdokonalil v basketbale a poznal nové přátele, a my s manželkou jsme si odpočinuli a prohlédli si krásná města Prahu a Kutnou horu. Organizace kempu včetně jídla a ubytování byla velmi kvalitní. Příště přijedeme znovu.
Martin, Martin a Luisa, Skotsko
Drazí organizátoři basketbalového kempu,
v červenci jsem se zúčastnil vašeho kempu, který se konal v Nymburce. Překvapila mě trenérská úroveň a metody trenérské práce. Hlavní kouč Ježdík přistupoval k jednotlivým hráčům individuálně a rozvíjel basketbalové činnosti ve všech oblastech. Večerní turnajové zápasy byly zábavné a bylo dobré, že se jen netrénovalo. Také jsem poznal plno hráčů z jiných zemí a mohl jsem porovnat úroveň basketbalu u nás v Rusku a a v jiných státech. Byla to moje první mezinárodní konfrontace.
Saša 16 let, Petrohrad, Rusko
V létě jsem navštívil se svými rodiči basketbalový kemp v Nymburku. Překvapilo mě, že v České republice se pořádá takový kvalitní kemp. U nás ve Švédsku jsem se již několika takových kempů zúčastnil, ale tento výrazně převyšoval všechny ostatní, jak po tréninkové úrovni, tak i po organizační. Poprvé jsem navštívil hlavní město Prahu a mohu říct, že je to nejhezčí město, které jsem zatím navštívil. Příští rok se budu i s kamarády snažit přijet znova.
Alan, Švédsko
Milá Mariano,
Zúčastnily jsme se s kamarádkami vašeho basketbalového kempu ve sportovním centru Nymburk. Nám všem se líbilo ubytování, sportoviště i program kempu. Kromě tréninků jsme hrály i turnaj, při kterém jsme našly plno nových kamarádek i kamarádů. Byly jsme rády, že se našel čas i pro poznání vaší země. Praha a Kutná Hora jsou opravdu krásná města se spoustou historických památek. Děkujeme, byl to krásný týden.
Suzan, Německo