Czech International Basketball Camp

Proč zvolit právě náš basketbalový kemp?

tmp-boy

Basketbalový kemp nabízí unikátní program pro hráče ze všech koutů světa. Všechny pečlivě zvolené tréninkové metody vedou ke zlepšení basketbalových dovedností. Snažíme se kombinovat metody výuky všech nejlepších „basketbalových škol“- univerzitní, NBA, i evropské. Všichni naši trenéři mají nejvyšší pedagogické vzdělání doplněné zkušenostmi získanými při práci s reprezentačními výběry a v basketbalových kempech.

Opíráme se o trenéry, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi a teenagery. Tréninky vedeme v basketbalové hale a posilovně, věnujeme se i běžecké a skokanské přípravě, každý den je na programu i doplňkový sport (plážový volejbal) a regenerace.

 

Hlavním trenér

Hlavním trenérem je Michal Ježdík (43 let), který je trenérem českých reprezentačních týmů a který trénoval mimo jiné i následující hráče:

  • Jiří Zídek (NCAA 1995, 4 roky v NBA, Real Madrid, Alba, Zalgeris /Euroleague Champions 1999/, Sopoty, Nymburk)
  • Jiří Welsch (Olympia Lublaň, NBA 2002-2006)
  • Ondřej Starosta (Real Madrid, La Mans, Strasbourg)
  • Luboš Bartoň (NCAA, Virtus Roma, Badalona)

Michal Ježdík spolupracuje s těmito americkými trenéry:

  • Bob McKillop-Davidson
  • Homer Drew (Valparaiso United)
  • Scotty Drew (Baylor United)

"Navštivte zemi v srdci Evropy oplývající krásnými hrady a zámky s hlavním městem Prahou, kde naleznete odpočinek a načerpáte nové síly, a návštěvu spojte s basketbalovou přípravou vašich synů a dcer. Tréninky probíhají pod vedením zkušených profesionálů, kteří v minulosti pracovali s hráči NBA, např. J. Welschem a J. Zídkem. To vše se uskuteční v centru olympijské přípravy v Nymburce, které vám bude zcela k dispozici."

Michal Ježdík, hlavní trenér